نتایج جستجو برای عبارت :

برگزاری مراسم سیزده آبان

خودجوش مردمی همینه که تو مراسم تشییع شهید سردار سلیمانی دیدیم که کل تهران و اهواز و
مشهد و سایر شهرهای ایران بصورت خودجوش ملت آمدند و در سوگ این شهید بزرگوار و همراهانش قدم به این مراسم گذاشتند !

نه آن مراسمی که توسط ادارات و سازمان های دولتی و نظامی برای مخالفت به جریان آبان ماه در صدا و سیما نشان داده شد!
برای اینکه بدونید کدوم راست و درست و واقعی بود برین فیلم های امروز و راهپیمایی مردم در آبان ماه رو ببینید !

کدوم مراسم با شکوه هر چه ب
لایسنس نود 32 شنبه 25 آبان 98 لایسنس رایگان نود 32 شنبه 25 آبان 98 نود 32 شنبه 25 آبان 1398 کلید نود 32 شنبه 25 آبان 1398 لایسنس نود32 98/8/25 جدیدترین سریال نود 32 98/8/25 کد جدید نود 32 98/8/25 سریال روزانه نود 32 شنبه 25 آبان 98 آخرین کلید نود 32 شنبه 25 آبان 98 سریال نامبر رایگان نود 32 شنبه 25 آبان 98 بروز رسانی امروز نود 32 دانلود کلید فعال نود 32 سریال نود 32 اسمارت سکوریتی سکیوریتی کد لایسنس نود 32 1398/08/25 لایسنس نود 32 یکساله رایگان شنبه 25 آبان 1398
ESET NOD32 & Smart security License key code serial 2019/
لایسنس نود 32 سه شنبه 7 آبان 98 لایسنس رایگان نود 32 سه شنبه 7 آبان 98 نود 32 سه شنبه 7 آبان 1398 کلید نود 32 سه شنبه 7 آبان 1398 لایسنس نود32 98/8/7 جدیدترین سریال نود 32 98/8/7 کد جدید نود 32 98/8/7 سریال روزانه نود 32 سه شنبه 7 آبان 98 آخرین کلید نود 32 سه شنبه 7 آبان 98 سریال نامبر رایگان نود 32 سه شنبه 7 آبان 98 بروز رسانی امروز نود 32 دانلود کلید فعال نود 32 سریال نود 32 اسمارت سکوریتی سکیوریتی کد لایسنس نود 32 1398/08/07 لایسنس نود 32 یکساله رایگان سه شنبه 7 آبان 1398
ESET NOD32 & Smart security
لایسنس نود 32 سه شنبه 14 آبان 98 لایسنس رایگان نود 32 سه شنبه 14 آبان 98 نود 32 سه شنبه 14 آبان 1398 کلید نود 32 سه شنبه 14 آبان 1398 لایسنس نود32 98/8/14 جدیدترین سریال نود 32 98/8/14 کد جدید نود 32 98/8/14 سریال روزانه نود 32 سه شنبه 14 آبان 98 آخرین کلید نود 32 سه شنبه 14 آبان 98 سریال نامبر رایگان نود 32 سه شنبه 14 آبان 98 بروز رسانی امروز نود 32 دانلود کلید فعال نود 32 سریال نود 32 اسمارت سکوریتی سکیوریتی کد لایسنس نود 32 1398/08/14 لایسنس نود 32 یکساله رایگان سه شنبه 14 آبان 1398
ESET NOD32 & Smar
لایسنس نود 32 سه شنبه 21 آبان 98 لایسنس رایگان نود 32 سه شنبه 21 آبان 98 نود 32 سه شنبه 21 آبان 1398 کلید نود 32 سه شنبه 21 آبان 1398 لایسنس نود32 98/8/21 جدیدترین سریال نود 32 98/8/21 کد جدید نود 32 98/8/21 سریال روزانه نود 32 سه شنبه 21 آبان 98 آخرین کلید نود 32 سه شنبه 21 آبان 98 سریال نامبر رایگان نود 32 سه شنبه 21 آبان 98 بروز رسانی امروز نود 32 دانلود کلید فعال نود 32 سریال نود 32 اسمارت سکوریتی سکیوریتی کد لایسنس نود 32 1398/08/21 لایسنس نود 32 یکساله رایگان سه شنبه 21 آبان 1398
ESET NOD32 & Smar
یوزرنیم و پسورد نود 32 سه شنبه 7 آبان 98 یوزر پسورد نود32 98/8/7 نود32 98/8/7 یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 7 آبان 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 7 آبان 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 7 آبان 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/8/7 سه شنبه 7 آبان 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 سه شنبه 7 آبان 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 7 آبان 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 سه شنبه 7 آبان 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 سه شنبه 7 آبان 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت سکوریت
یوزرنیم و پسورد نود 32 سه شنبه 21 آبان 98 یوزر پسورد نود32 98/8/21 نود32 98/8/21 یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 21 آبان 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 21 آبان 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 21 آبان 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/8/21 سه شنبه 21 آبان 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 سه شنبه 21 آبان 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 21 آبان 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 سه شنبه 21 آبان 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 سه شنبه 21 آبان 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت
یوزرنیم و پسورد نود 32 شنبه 25 آبان 98 یوزر پسورد نود32 98/8/25 نود32 98/8/25 یوزرنیم و پسورد نود32 شنبه 25 آبان 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 شنبه 25 آبان 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 شنبه 25 آبان 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/8/25 شنبه 25 آبان 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 شنبه 25 آبان 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 شنبه 25 آبان 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 شنبه 25 آبان 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 شنبه 25 آبان 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت سکوریتی 1398/08/25 یوزرنیم و
یوزرنیم و پسورد نود 32 سه شنبه 14 آبان 98 یوزر پسورد نود32 98/8/14 نود32 98/8/14 یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 14 آبان 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 14 آبان 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 14 آبان 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/8/14 سه شنبه 14 آبان 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 سه شنبه 14 آبان 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 سه شنبه 14 آبان 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 سه شنبه 14 آبان 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 سه شنبه 14 آبان 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت
مراسم ١٣ آبان در شهرستان رامهرمز با حضور اقشار مختلف مردمی
زمان: دوشنبه ٩٨/٨/١٣ ساعت ١٠ صبح مکان تجمع: میدان آزادی
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی - اداره تبلیغات اسلامی - ستاد برگزاری مراسم ١٣ آبان شهرستان رامهرمز
روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی رامهرمز

ما را در پیام رسان سروش دنبال کنید 
https://sapp.ir/rumezidoوبلاگ اداره تبلیغات اسلامی رامهرمزhttp://ramhormoztablighat.blog.ir
صفحه اینستاگرام اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان
https://instagram.com/khz.ido?igshid=16pprlgbvb0ko
جلسه دوم شورای دانش آموزی آموزشگاه علامه مجلسی در رابطه با برگزاری مراسم 13آبان میباشد.طی این جلسه مقررگردید بمناسبت روز دانش آموز ،مقاله ای در مراسم صبحکاه قرایت گردد.سپس همه دانش آموزان بهمراه کادر آموزشی وپرورشی مدرسه برسرگلزار شهدای روستاحضور یابند.
شنبه هفته قبل یعنی یازده آبان آقای محمدحسن قدیری ابیانه به دانشگاهمون دعوت شده بودند. با یه سرچ تو اینترنت می تونین در موردشون اطلاعات بدست بیارید.
مراسم خوبی بود.در پایان مراسم در هنگام تقدیر از ایشون بهشون گفتند که در زمان انقلاب در تلویزیون ایتالیا یک جمله طلایی گفته اید و اون این بوده که: به نام خداوند قوی تر از ناوهای آمریکا.
ایشون بعد اندکی تامل با خنده گفتند:
البته الان باید بگوییم که به نام خداوند قوی تر از کدخدا!
آپدیت نود 32 سه شنبه 14 آبان 98 آپدیت نود32 سه شنبه 14 آبان 98 اپدیت 98/8/14 نود32 آپدیت نود32 لایسنس آپدیت نود32 جدیدترین آپدیت نود32 سه شنبه 14 آبان 98 آپدیت جدید نود32 آپدیت روزانه نود32 سه شنبه 14 آبان 98 آخرین آپدیت نود32 95/7/29 آپدیت رایگان نود32 98/8/14 سه شنبه 14 آبان 98 آپدیت امروز نود32 دانلود آپدیت نود32 سه شنبه 14 آبان 98 سریال آپدیت آنتی ویروس نود32 سه شنبه 14 آبان 98 کد آپدیت نود32 1398/08/14 آپدیت نود32 سه ماهه رایگان سه شنبه 14 آبان 1398
ESET NOD32 & Smart Internet security Update 2019/11/05
Username
آپدیت نود 32 شنبه 25 آبان 98 آپدیت نود32 شنبه 25 آبان 98 اپدیت 98/8/25 نود32 آپدیت نود32 لایسنس آپدیت نود32 جدیدترین آپدیت نود32 شنبه 25 آبان 98 آپدیت جدید نود32 آپدیت روزانه نود32 شنبه 25 آبان 98 آخرین آپدیت نود32 95/7/29 آپدیت رایگان نود32 98/8/25 شنبه 25 آبان 98 آپدیت امروز نود32 دانلود آپدیت نود32 شنبه 25 آبان 98 سریال آپدیت آنتی ویروس نود32 شنبه 25 آبان 98 کد آپدیت نود32 1398/08/25 آپدیت نود32 سه ماهه رایگان شنبه 25 آبان 1398
ESET NOD32 & Smart Internet security Update 2019/11/16
Username: TRIAL-0266177730Password: tn7aptev75
U
آپدیت نود 32 سه شنبه 21 آبان 98 آپدیت نود32 سه شنبه 21 آبان 98 اپدیت 98/8/21 نود32 آپدیت نود32 لایسنس آپدیت نود32 جدیدترین آپدیت نود32 سه شنبه 21 آبان 98 آپدیت جدید نود32 آپدیت روزانه نود32 سه شنبه 21 آبان 98 آخرین آپدیت نود32 95/7/29 آپدیت رایگان نود32 98/8/21 سه شنبه 21 آبان 98 آپدیت امروز نود32 دانلود آپدیت نود32 سه شنبه 21 آبان 98 سریال آپدیت آنتی ویروس نود32 سه شنبه 21 آبان 98 کد آپدیت نود32 1398/08/21 آپدیت نود32 سه ماهه رایگان سه شنبه 21 آبان 1398
ESET NOD32 & Smart Internet security Update 2019/11/12
Username
آپدیت نود 32 سه شنبه 7 آبان 98 آپدیت نود32 سه شنبه 7 آبان 98 اپدیت 98/8/7 نود32 آپدیت نود32 لایسنس آپدیت نود32 جدیدترین آپدیت نود32 سه شنبه 7 آبان 98 آپدیت جدید نود32 آپدیت روزانه نود32 سه شنبه 7 آبان 98 آخرین آپدیت نود32 95/7/29 آپدیت رایگان نود32 98/8/7 سه شنبه 7 آبان 98 آپدیت امروز نود32 دانلود آپدیت نود32 سه شنبه 7 آبان 98 سریال آپدیت آنتی ویروس نود32 سه شنبه 7 آبان 98 کد آپدیت نود32 1398/08/07 آپدیت نود32 سه ماهه رایگان سه شنبه 7 آبان 1398
ESET NOD32 & Smart Internet security Update 2019/10/29
Username: TRIAL-02
امروز آخرین روز از برج زیبایم، آبان ماه بود
و من در سگ اخلاق ترین حالت ممکن خودم بودم
پاچه‌ی همه‌رو از دم گرفتم
حوصله‌ی خودمم نداشتم
نمیدونم چرا
واسه اینکه آخر آبان شده یا شایدم تو دوره باشم
ولی نه، دوره که نمیشه. اصن در توانم نیست
ولی حالم خوب نیست
دلم پر میکشه واسه اینکه یه بار دیگه ببینمش
اینم که شد دیالوگ فیلم
ولی به هرحال
من حالم بده
خوب نیستم
دلم تنگ شده
تنگ میشه
واسه آبان
واسه زندگیم
واسه ماه قشنگم
کاش یه جایی داشتم برم یه دل سیر
یه دل
برعکس دیروز دیر راه افتادم و دیر رسیدم و جا پارک هم پیدا نکردم و خیلی دور پارک کردم و حدود یک ربع بعد مراسم رسیدم.
وقتی رسیدم فهمیدم امروز، جمعه بعد از ظهر مصادف هست با شب هفت حضرت زهرا.
و مراسم شب هفت دعوتی است.
و به عنایت و بزرگواریشون به این مراسم دعوت شده بودم. گرچه دیر رسیدم.
برگزاری همایش 13 آبان با همکاری شهرداری و پایگاههای بسیج شهر چلیچه و مدارس سطح شهر در روز دوشنبه 13 آبان 98
برگزاری همایش 13 آبان با حضور مسئولین شهر چلیچه و شهرستان فارسان

اجرای برنامه توسط دانش اموزان دبیرستان مادر در روز 13 آبان

آبان... دختری مو مشکی با صورتی کشیده بود. اما بیشترین جذابیت مطلق به چشمانش میشد. ساده واقعا ساده اما بینهایت آرام بخش. انگار تمام فضای آرام باران پاییزی آبان ماه در یک روستا کوچک رو تمام و کمال در چشمانش کار گذاشته اند. غم بی دلیل خاصی هم داشت. یک بغز ناشکفته همیشگی. آدم مهر و موم شده ایی هم بود. و نم پس نمیداد. منظورم این نیست که خسیس بود. نه اصلا اما پر بود از راز نگفته. کسی سعی نکرده بود علتش را جویا شود. آبان؛ صدای خاصی هم زمینه چشمان قهوه ایی خ
به گزارش عصرحباد؛ مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان با حضور پر شور دانش آموزان از سراسر شهر حبیب آباد از مسیر میدان شهید مسعود خیری به سمت گلزار شهدای شهر حبیب آباد برگزار شد.
ستوانیکم پاسدار میثم شریفیان فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام علی (ع) بخش حبیب آباد به عنوان سخنران ویژه این مراسم با اشاره به تاریخ ۱۳ آبان گفت: در این روز
۱- تسخیر لانه جاسوسی در سال ۱۳۵۸ به دست دانشجویان مسلمان و پیرو خط امام
۲- روز مبارزه با استکبار جهانی در سال ۱۳۴۳
۳- دستگیری ام
نخستین کتاب هایی که به شهر انار یا نام کهن آن یعنی آبان اشاره کرده اند.مسالک الممالک اصطخری،مسالک و ممالک ابن خردادبه،احسن التقاسیم مقدسی،حدودالعام و تاریخ طبری است.
اصطخری شهر آبان(انار فعلی)را در 18 فرسخی رودان و 25 فرسخی فهرج یزد معرفی کرده،ابن خردادبه و مقدسی شهر آبان را از توابع روذان(رودان)کرمان دانسته اند و حدودالعام نیز انار را شهری در مسیر رودان از پارس و جای با نعمت نامیده است.
تاریخ طبری نیز به وقایع دوره پادشاهی شاپور بزرگ ساسانی
برگزاری مسابقه کتابخوانی   ویژه دانش آموزان دختر متوسطه            آبان ماه ۱۳۹۸زمان برگزاری آزمون ۱۲ آبان ماه ۱۳۹۸همراه با برگزاری صبح خاطره با حضور راوی کتابکانون فرهنگی هنری باقر العلوم علیه السلام شهرستان آبادان

در مراسم افتتاحیه شرکت ها معمولا از صاحبان و کارمندان شرکت دعوت به عمل می آید . ممکن است که خانواده آن ها نیز در مراسم حضور داشته باشند . در این گونه مراسم از گل آرایی یا دیزاین خاصی استفاده می شود و معمولا از نور پردازی در این گونه مراسم استفاده نمی شود .
امروزه این رسم در بسیاری از کشورها بصورت رسمی، برگزار می شود و به همین دلیل این مراسم هم تشریفات مربوط به خودش را دارد:
- آماده سازی مراسم وافتتاحیه و نصب روبان به منظور بریدن
- حضور کارمندان ،
السلام علیک یاروح الله                                                                                                                                 مراسم بزرگداشت رحلت ملکوتی امام خمینی (ره)وقیام خونین ۱۵خرداد                                                  درروزسه شنبه مورخ ۹۸/۳/۱۴ازساعت ۶:۳۰عصردرمسجدحضرت ولی عصر(عج)برگزارمی گردد.                                                                  ازکلیه خواهران وبرادران جهت شرکت دراین مراسم دعوت به عمل می آید.
غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به جلسه امروز چهارشنبه یکم آبان این شورا گفت: «در جلسه امروز شورای صنفی نمایش مقرر شد تا فیلم سینمایی «مطرب» به کارگردانی مصطفی کیایی از چهارشنبه ۸ آبان در گروه سینمایی ایران اکران شود. «سمفونی نهم» به کارگردانی محمدرضا هنرمند در گروه سینمایی فرهنگ از پانزدهم آبان اکران می شود، همچنین فیلم «تورنادو» به کارگردانی جواد هاشمی از پانزدهم آبان در گروه سینمایی آزاد و ادامه نمایش آن در سرگروه زندگی
دانش آموزان مدرسه به همراه جمعی از دبیران در راپیمایی 13 آبان شرکت کردند.در این برنامه دانش آموزان با در دست داشتن پرچم و پلاکاردهایی در رابطه با این مناسبت مسیر مدرسه به میدان انقلاب و سپس به محل تجمع عموم واقع در میدان امامزاده شهرکرد پیاده روی کردند و شاهد اجرای برنامه توسط ستاد بزرگداشت 13 آبان شدند.
مراسم جشن سال نو یاقوت‌ ها در یاقوتستان یکی از جمهوری‌ های روسیه برگزار شد. به گزارش چفچفک، یاقوت‌ ها یا یاکوت‌ ها گروهی از مردم ترک در منطقه یاقوتستان می‌باشند.
قوم یاقوت نیز بیشتر در ناحیه یاقوتستان در فدراسیون روسیه و همچنین ناحیه آمور، ماگادان، ساخالین و نواحی خودمختار ایونکی و تایمور زندگی می‌کنند.
یاقوت‌ ها از نظر اقتصادی و جغرافیایی به دو گروه عمده تقسیم می‌شوند. یاقوت‌ های شمالی به طور سنتی ماهیگیر و شکارچی می‌باشند؛ در حالی
نامزدی مراسمی است که برای آشنایی خانواده های عروس و داماد انجام می شود . برخی از افراد این مراسم را با عقد کنان یکجا برگزار می کنند که در این صورت نه تنها از هزینه ها کاسته می شود بلکه مهمانان دو طرف به یکباره در یکجا حضور دارند .
برخی این مراسم را بسیار مفصل و مجلل برگزار می کنند و گاهی آن را خودمانی برگزار می کنند .
برگزاری این مراسم بر عهده خانواده عروس است . تاریخ برگزاری مراسم نامزدی را از قبل مشخص می کنند. چون در این مراسم خانواده های دو طرف
تا حالا هرکی میپرسید: کِی؟ میگفتم ۳۰ آبان، یعنی آخر‌ هفته ۴۰. هرچند ضمنی میدونستم از هفته ۳۸ به بعد هر لحظه ممکنه شروع بشه...
با کمردردی که چند روز پیش گرفتم و شوکی که به هردومون وارد شد، تاریخ رو دیگه روی ۱۵ آبان میبینم و یعنی فقط ۲ هفته دیگه! هول افتاده به جونم که هرکاری مونده رو انجام بدم...! 
اعلام جزئیات مراسم تشییع شهلا ریاحی
مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت:مراسم تشییع مرحومه شهلا ریاحی ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه ۱۵ دی‌ماه از مقابل تالار وحدت به سمت قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) برگزار خواهد شد.این هنرمند در کنار همسرش اسماعیل ریاحی به خاک سپرده می‌شود.مراسم ترحیم شهلا ریاحی، روز پنجشنبه ۱۹ دی‌ماه از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ در مسجد جامع شهرک غرب برگزار می‌شود.
ازدواج در ترکیه نیز مراسم مخصوص به خود را دارد. و طبق رسم و رسومات مخصوص به خود انجام می شود. مراسم خاستگاری و صحبت با بزرگترها در ترکیه نیز مانند ایران وجود دارد.
خانواده پسر به خانه دختر رفته و به صورت رسمی دختر را از خانواده و بزرگترهایش خاستگاری می کند. ترک ها رسم دارند که دختر در مراسم خاستگاری برای مهمان ها قهوه درست کند.

ادامه مطلب
ارسال سفارش با ماشین مخصوص حمل تاج گل و تحویل سر وقت در محل مراسم.
تاج گل برای تسلیتدسته گل مراسم عزاتاج گل مجلس ختمتاج گل مراسم افتتاحیهتاج گل مجلس ترحیمتاج گل عرض تسلیتقیمت تاج گل ترحیمتاج گل ارزانتاج گل ترحیم ارزاندسته گل تسلیتدسته گل مراسم عزاتاج گل تسلیتتاج گل خیریه محک
گل فروشی- کلیه خدمات گل آرایی -تزئین ماشین عروس -دسته گل عروس -انواع تاج گل و ...

مراسم عزاداری در فاطمیه شهر خالدآبادمداح:حسین عابدیسخنران:حجت الاسلام والمسلمین ترابیانمراسم هرشب از ساعت ۲۱:۳۰ شروع میشود و طبق سنوات گذشته تا پایان ماه صفر ادامه دارد.
همزمان در حسینیه ی مرکزی شهر خالداباد نیز مراسم عزاداری هر شب تا پایان ماه صفر دایر می باشد .میلاد نعیمی
ایا ۱۵ آبان ۹۸ تعطیل است | اخرین خبرها از تعطیلی روز 15 ابان ماه 
۱۵ آبان سال ۹۸ تعطیل است یا نه
در این مطلب از وبلاگ تاپ نیوز موضوع و علت تعطیلی روز پازدهم ابان سال 1398 در بخش اخرین خبرهای وبلاگ تاپ نیوز بررسی می شود
ادامه مطلب
هزینه مراسم ختم در مشهد
جهت آگاهی از هزینه های مراسم ختم در مشهد تماس بگیرید: 38331044 شما می توانید با استفاده از خدمات ترحیم تشریفات بهشت , هزینه های خود را کاهش دهید.بهشت مطمئن ترین برگزار کننده مراسم ختم در مشهد می باشد و توانسته ایم خدمات خود را به مردم عزیز شهر مشهد ارائه نماییم...
ادامه مطلب
 به مناسبت بزرگداشت نهضت عاشورا مراسم سخنرانی ونوحه خوانی از روزدوشنبه مورخ 98/7/29به مدت 3شب بعدازنمازمغرب وعشاء با حضورفرهنگیان وسایراقشاردرمسجدکربلائی ابوالحسن واقع درخیابان محسنی برگزارگردید. دراین مراسم  حجج الاسلام حاج آقا سپاسی وحاج آقا حقدادی سخنرانی نموده ومراسم با نوحه خوانی مداح اهل بیت جناب آقای حاج سیدعباس سجادی ادامه یافت. 
به مناسبت روز سیزدهم آیان وروز دانش آموز اقداماتی به شرح زیر در این آموزشگاه برگزار گردید.
1-نصب پوست وپلاکارد های متناسب با این روز
2-ایراد سخنرانی در رابطه با روز دانش آموز
3-برگزاری راهپیمایی از درب مدرسه تا گلزار شهدا
4-عطر افشانی و غبار روبی از گلزار شهدا
«فوق‌لیسانسه‌ها» از ۱۷ آبان روی آنتن می‌رود
با اتمام پخش فصل سوم سریال ستایش، شبکه سه اقدام به نمایش یک مینی سریال به نام «گیله‌وا»خواهد کرد و پس از اتمام آن در هفته آینده، از روز ۱۷ آبان ماه «فوق‌لیسانسه‌ها» به روی آنتن می‌رود.هوتن شکیبا، امیر کاظمی، امیرحسین رستمی، عرفان برزین، بهنام تشکر، بیژن بنفشه‌خواه، مهران رجبی، متین ستوده، رویا میرعلمی، کاظم سیاحی، عزت‌الله مهرآوران و آتنه فقیه نصیری از بازیگران مشترک در دو فصل گذشته این
آبان یازده 60

مهرداد خوشبخت ساختن فیلم‌های بلند را از وسط دهه‌ی هشتاد استارت کرد و «آبان یازده ۶۰» یک کدام از فیلم‌های جنگی این سال است . خوشبخت هفت سال پس از فیلم «عقاب صحرا» با این اثر به سینما برگشته است . علیرضا کمالی , حسن معجونی , شبنم گودرزی , حمیدرضا محمدی و نادر سلیمانی درین فیلم سینمایی بازی نقش می‌نمایند . این فیلم جنس اداره فرهنگی هنری نقطع ی عطف است و میگویند اثری متعدد در حوزه‌ی دفاع مقدس به شمار میرود . خل
تاریخچه و آداب و رسوم شب یلدا
مراسم شب یلدا در ایران و شهر های مختلف آن به روش های گوناگون و مختلفی برگزار می شود. این
شب که از قدیم از زمان داریوش یکم وارد رسوم و فرهنگ مردم ایران شده است. شب یلدا یکی از
قدیمی ترین وکهنه ترین جشن های ایرانی است.
مراسم شب یلدا در روز آخر ماه آذر فصل پاییز یعنی ۳۰ آذر  جشن گرفته می شود که در خونه
پدربزرگ، مادر بزرگ ها ( بزرگ خانواده) جمع می شدند و این شب که یک دقیقه بیشتر از شب های
دیگر است نیز دور هم جمع می شوند و به
اَلسلامُ علی الحُسین▪️مراسم عزای روز اول محرم▪️
سخنران:حُجت الاسلام سید شفیع امامیبانوای:کربلایی علی محجوبزمان:یکشنبه 10شهریور ساعت 17:30
مکان:کوی شهدای اسلام نبش کوچه 21 
پایگاه مقاومت بسیج المهدی(عج) رشت 
#منتظرتان_هستیم
آئین و رسوم چهارشنبه سوری
مراسم چهارشنبه سوری در ایران که مردم ایران در آخرین روز چهارشنبه آخر سال جشن می گیرند.
همچنین مردم در این روزهای آخر سال مشغول خرید لباس نو و چیدن سفره هفت سین خود نیز
مشغولند. چهارشنبه سوری، یکی از رسومات خاص و جالبی که در بین ایرانیان رایج است و هر
چقدر به عید نوروز و سال جدید نزدیک تر می شویم استقبال از چهارشنبه سوری نیز افزایش
پیدا می کند. در تمام نقاط ایران و اکثر قومیت ها این رسم در چهارشنبه آخر سال انجام می پذ
تجمع باشکوه یوم الله ١٣ آبان در شهرستان رامهرمز - میدان آزادی
https://sapp.ir/rumezidoوبلاگ اداره تبلیغات اسلامی رامهرمزhttp://ramhormoztablighat.blog.ir

ثبت نام آزمون زبان انگلیسی EPT دانشگاه آزاد آبان ماه 98 آغاز شد . به نقل از سایت مشاوره آزمون های زبان هیوا ، ثبت نام آزمون EPT آبان ماه  98 دانشگاه آزاد اسلامی از سه شنبه 23 مهر ماه آغاز و تا ساعت 24 روز سه شنبه 30 مهر ادامه خواهد داشت . آزمون EPT در روز جمعه 17 آبان ماه 98 به طور همزمان در شهرهای تهران ، شیراز ، تبریز ، مشهد ، اصفهان ، اهواز ، کرج ، کرمانشاه ، کرمان ، ساری و رشت برگزار خواهد شد . زمان دریافت کارت ورود به جلسه از روز چهارشنبه  15 آبان ماه می­
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از هنر زندگی : روز دانش آموز را هر ساله در 13 آبان ماه در مدارس ایران جشن می‌گیرند. این روز باشکوه از اهمیت خاصی برخوردار است و یادآور اتفاقاتی می‌باشد که در گذشته رخ داده است. در سراسر مدارس کشور برنامه‌های مختلفی را برای محصلان در نظر می‌گیرند و تلاش می‌کنند تا با ارج
ادامه مطلب
الان سرکارم، پست اخر آبان جان ( حریری به رنگ آبان ) رو خوندم، و پر از انرژی شدم . یعنی یه حس خوبی بهم دست داد که خواستم اینجا ثبت بشه که من دنبال این حس هستم . کاش من هم به همین زودی بیام و بنویسم که چیزی دیگه اذیتم نمیکنه . دیگه برای من هیچ چیزی جز اینی که هستم مهم نیست . مثلا دیگه برام مهم نباشه که تا به الان به ارزوی شغلیم نرسیدم. برام مهم نباشه که ...
شاید به زودی من هم از این پست ها گذاشتم .
بسم‌الله
اصلا نفهمیدم آبان چطوری گذشت!
امروز آخر آبانه و این ماه هم پر از چالش و اتفاق و ماجرا بود.
جلسه با استادم و اینکه گفت میتونم دفاع کنم اما اون ایراد لعنتی که پیدا نمیشه و دانشجوش تن و بدن منو میلرزونه که این ایراد اساسی داره!!
ارائه دیروز مانا و شروع دو هفته پرکار و پر استرس ...
احساس می‌کنم مغزم گنجایش نداره، داره می‌ترکه، حتی تو خوابم مغزم استراحت نمی‌کنه ازخپاب که بیدار میشم خسته‌ترم ...
چرا این پایان‌نامه عزیزترازجان تموم نمیشه؟!
در من یکی شبیه خودم داد میزند
من در سکوت غرقم و فریاد میزند
خیلی وقت است که ذوق همان چنتا بیت شعری هم که گهگاه میگفتم کور شده است
تا به حال به این درجه از بی خیالی نرسیده بودم هرچی دارم فک میکنم میبینم مهم نیست من این ترم امتحان جامع ندم و آبان امتحان بدم نمیدونم از کی اینقدر بی خیااال شدم 
البته تنها دغدغم از اینکه آبان بیفته اینه که میترسم با پیاده روی اربعین تداخلی داشته باشه 
برنامه های کتابخانه فردوسی درهفته کتاب و کتاب خوانی

19 آبان قصه گویی و شعر خوانی و مسابقه نقاشی در بخش کودک کتابخانه فردوسی
20 آبان حضور کتابدار در مدرسه پسرانه دبیرستان شیخ شلتوت دوره دوم متوسطه برای  زنگ هفته کتاب و آشنایی با کتاب و کتابخوانی
21 آبان بازدید مدرسه دخترانه همگام دوره متوسطه اول از کتابخانه فردوسی
20 آبان نشست کتابخوانی فرهیختگان در سالن اجتماعات اداره کتابخانه های سنندج
22 آبان نمایشنامه خوانی کتاب زنان مهتابی مرد آفتای ن
روز شنبه مورخ 18 آبان 1398 از ساعت 11 صبح در محل نمازخانه هنرستان طی مراسمی از هنرجویان برتر سال گذشته تقدیر شد. این مراسم با حضور جمعی از مسئولین اداره کل استان و اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 یزد، نماینده انجمن، تعدادی از هنرآموزان و مسئولین هنرستان و نیز جمعی از هنرجویان فارغ التحصیل سال گذشته این هنرستان برگزار شد.
ادامه مطلب
پیکر شهید «مرتضی ابراهیمی» از اعضای گردان امام حسین(ع) ساعت ۹:۳۰ صبح چهارشنبه ۲۹ آبان ماه (فردا) از مسجد قائم خیابان ولیعصر (عج) در شهریار تشییع می شود. این شهید بزرگوار در آشوب های ملارد در شامگاه یکشنبه به دست آشوبگران به شهادت رسید.
شهید مرتضی ابراهیمی فرمانده گردان و مربی آموزشی در بسیج بودند. شهید ابراهیمی شخصیتی خوش اخلاق، با سعه صدر و بلندر نظر، جدی، با انگیزه انقلابی و جهادی، پیگیر در امور و کارها و مسئولیت هایشان به ویژه در بخش آموزش
این یک غروب لعنتی است. اول از هر چیز فضا خیلی نوستالژیک است، حتی باد نسبتا سردی می وزد که باد مورد علاقه من است. این باد مخصوص غروب های غیر بارانی ماه های مهر تا اسفند است. برعکس آن هم باد گرم و خشکی است که در غروب های تابستان می وزد و بلانسبت شما تف به رویش. این باد من را به یاد غروب یک سه شنبه خنک در اواخر آبان سال 89 می اندازد که از مدرسه برگشتم و با مادرم به نمایشگاه کتاب رفتیم.خیلی خوب بود. سالهاست که نمایشگاه کتاب آنقدر به من خوش نمی گذرد. یا ح

1- انتخابات شورای دانش آموزی در اول آبان   1398
2-اعلام لیست اعضای شورا و ایجاد کمیته ها (14 مورد ) و شرح وظایف به انها
3- برگزاری جلسات هر کمیته دو بار در ماه
4- برنامه ریزی تمامی کمیته ها برای ایام دهه آخر صفر
5- برنامه ریزی کمیته انتظار و مهدویت جهت آغاز امامت امام زمان (عج)
ادامه مطلب
مراسم تجلیل از ایثارگران شرکت تولید برق شهرستان زرند برگزار شد
مراسم تجلیل از ایثارگران شرکت تولید برق شهرستان زرند همراه با ضیافت افطاری برگزار شد.

شب گذشته  مراسم افطاری 21 نفر از جانبازان دوران دفاع مقدس شرکت برق با همراه خانواده و با حضور مدیر عامل شرکت برق استان کرمان و همکاران بنیاد شهرستان زرند در محل اداره برق آن شهرستان برگزار شد.
دراین مراسم قریشی ضمن گرامیداشت سوم خرداد گفت : جانبازی یعنی گذشتن از جان در راه هدفی والا و ارزشمن
پس از انجام مراسم خاستگاری و رد و بدل شدن حلقه های نامزدی، زمان برنامه ریزی جشن عروسی فرا می رسد. اگر قصد دارید مراسم عروسی خود را در سال جدید برگزار کنید، برای خاص و متفاوت برگزار کردن مراسم عروسی خود می توانید روی ترفند هایی که در این مقاله معرفی می شوند، حساب کنید. روز عروسی زمان بسیار مناسبی برای نشان دادن هویت خود و همسرتان به عنوان یک زوج است و بهتر است از این موقعیت به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.
ادامه مطلب
"بنام خدا"
شورای دانش آموزی دبیرستان دوره اول غیردولتی جوادالائمه ع سالروز سیزدهم آبان را به کلیه ی دانَش آموزان ، مربیان و اولیاء محترم تبریک می گوید...
(سیزدهم آبان هر سال ، یادآور سه رخداد مهم در تاریخ ایران اسلامی است. تبعید حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه در ۱۳ آبان ۱۳۴۳، کشتار دانش‌آموزان در ۱۳ آبان ۱۳۵۷ در دانشگاه تهران و تسخیر سفارت امریکا در ۱۳ آبان ۱۳۵۸)
همچنین بخوانید: آداب و رسوم مراسم بله برون   این لباس که همانند لباس عروس جز مهم ترین موارد از خرید هاست،
اگر در مراسم خواستگاری خانواده ها توافق نکرده باشند که هزینه مراسم نامزدی را بین خود تقسیم کنند.
همچنین بخوانید: رقص عروس و داماد    همچنین بخوانید: کیک عروسی 
بهتر است تیمی برنامه ریز با ایده های متفاوت را برای مراسم خود برگزینند.
موسسه پیوند مهرافزا با بکارگیری کادری مجرب و دفتر عقد شیک، آماده برای برگزاری تمامی مراسم های شما می باشد.
سی‌امین جشنواره تئاتر فارس، از ۲۱ تا ۲۴ آبانماه جاری با دوازده نمایش صحنه‌ای و ۵ نمایش خیابانی برگزار خواهد شد.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - تئاتر فارس - باشگاه خبرنگاران جوان - هنرآنلاین - ایران تئاتر - آریابانو - ایسنا - ایکنا - هنرشیراز - روزنامه تماشا شماره 1954 مورخ 21 آبان 1398 صفحه 2 - روزنامه شیرازنوین شماره 845 مورخ 21 آبان 1398 صفحه 5 - روزنامه نیم نگاه شماره 6266 مورخ 21 آبان 1398 صفحه 2 - روزنامه طلوع شماره 2654 مورخ 21 آبان 1398 صفحه 2 - روزن

على الاقل نحن تحت سماء واحدة 

میشود حال بد ثانیه ها خوب شود....
شهر هم غرق هم آغوشی باران باشد
فرض کن حسرت پاییز تو را درک کند
روز برگشتن او اول آبان باشد

پ ن آبان برای من طعم خوبی داره طعم خاطراتی با رنگ و بوی انار..... 
آبان و انار و کوچه باغ های خشتی با درخت های  زرد و نارنجیش و تمام روزهای خوش  کودکی...........

کوچه باغ هایی که دلتنگشم
مراسم تکریم و معارفه فرماندهان سابق و جدید انتظامی بخش آب پخش برگزار شد.
به گزارش سفیر جنوب؛صبح امروز مراسم تکریم و معارفه فرماندهان سابق و جدید انتظامی بخش آب پخش با حضور مسئولان نظامی و انتظامی شهرستان و مسئولان محلی بخش و شهر آب پخش برگزار شد.
ادامه مطلب
نمایشگاه خزندگان در تور کیشیکی دیگر از دیدنی های تور کیش نمایشگاه خزندگان در کیش می باشد که هر ساله گردشگران فراوانی را به خود جذب می کند. بیش از صد گونه خزنده کم یاب و نادر که از خانواده مارسانان به شمار می رود در این نمایشگاه وجود دارد که می توانید به تماشای آن بپردازید.در این نمایشگاه انواع مختلف مارهای عظیم بوا، پیتون آفریقا و آمازون، سوسمارایگوانه ماداگاسکار، عقرب سیاه امپراتور آفریقا، مارپرنده تایلند، عنکبوت های بزرگ و پرنده خوار ب

کارت ورود به جلسه آزمون EPT آبان ماه 98 منتشر شد . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، ثبت نام آزمون EPT آبان ماه  98 دانشگاه آزاد اسلامی از سه شنبه 23 مهر ماه آغاز و تا ساعت 24 روز سه شنبه 30 مهر ادامه داشت . آزمون EPT در روز جمعه 17 آبان ماه 98 به طور همزمان در شهرهای تهران ، شیراز ، تبریز ، مشهد ، اصفهان ، اهواز ، کرج ، کرمانشاه ، کرمان ، ساری و رشت برگزار خواهد شد . براساس بودجه‌ بندی آزمون EPT ، صد سؤال طرح می‌ شود که ۲۵ سؤال از واژگان ، ۴۰ سؤال از دستور زب

آنتالیا رزیدنس 
طراح و مجری برگزاری مراسم عقد و عروسی در مجلل ترین کشتی، سالن و ویلاها در آنتالیا ترکیه 
اجرای مراسم ازدواج و عقد در سواحل زیبای مدیترانه شهر آنتالیا
رویای شما تحقق پیدا میکند
آنتالیا رزیدنس
طراح و مجری برگزاری مراسم عقد و عروسی  در مجلل ترین کشتی، سالن و ویلاها در آنتالیا ترکیه
❤️ اجرای مراسم عروسی و عقد بصورت خصوصی یا دسته جمعی
❤️ اجرای مراسم برروی کشتی
❤️ اجرای مراسم در ویلا
❤️ اجرای مراسم در ویلاهای آنتالیا
بسم رب الشدا ءوالصدیقین
علمدار بدان هیچ وقت علمت بدون علمدار نخواهد ماند
بدینوسیله مراسم یاد بود سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در روز یکشنبه1398/10/15
  بعد ازنماز مغرب و عشا ءدر محل مسجد عسگریه خوردیماق واقع در فلکه مدرس بر گزار میگردد
لذا از عموم مردم شهید پرور و خادمیاران رضوی شهرستان مینودشت و حومه جهت شرکت دراین  مراسم دعوت بعمل می اید
حضور نوزاد نماینده انگلیسی در مراسم تحلیف
۲ نماینده انگلیسی از احزاب کارگر و محافظه‌کار به همراه نوزادان خود در مراسم سوگند پارلمان جدید حضور یافتند.دیلی‌میل با انتشار تصاویری از این واقعه نوشت: استیلا کریسی نماینده حزب کارگر در حالی سوگند را به جا آورد که فرزند شیرخوارش را در آغوش خود داشت.کیمی باندوک نماینده حزب راستگرای انگلیس نیز به همین شکل و در حالی که فرزندش را به سینه‌اش بسته بود در مراسم تحلیف حاضر شد.کریسی که مادر سه فرزند است
مراسم تجلیل از خانواده های اهدا کننده عضو در فرمانداری دشتستان برگزار شد.
سرپرست فرمانداری دشتستان:خانواده ای که عضو عزیز خود را اهدا می کند در واقع با خدا معامله کرده است.
به گزارش سفیر جنوب، صبح امروز، مراسم تجلیل از خانواده های اهدا کننده عضو برگزار گردید.

ادامه مطلب
خب آبان هم تموم شد! توی آبان چالش ۳۰ روز ۳۰ ساعت کتابخونی رو داشتم. ۷ روزش رو کتاب نخوندم. در کل ۱۰ تا کتابو تموم کردم. و بعد از به مدتی که از کتاب دور افتاده بودم چالش خوبی بود برام. 
اما بریم سراغ چالش آذر : 
برای این ماه قصدم اینه هرروز حداقل دو ساعت درس بخونم. و اگه مجموع ساعات مطالعه‌ی درسیم در پایان ماه به ۱۲۰ ساعت برسه ( یعنی دو برابر چالش) ، یه جایزه به خودم میدم. هنوز تصمیم نگرفتم چه جایزه‌ای. راستش نمیدونم چه چیزی میتونه خوشحالم کنه. یکم پ
به گزارش خبر نگاران اورانوس حضور بی سا بقه مردم باعث شد که مراسم وداع با شهیدان در مصلی تهران کنسل شود. هم اکنون ورود شهدا به صحن جامع رضوی که با استقبال پر شور مردمی همراه شد .به گزارش گزارشگران اورانوس حاضر در مراسم این مراسم از ساعت 14:30 شروع و تا اکنون ادامه دارد . و همچنین افرادی هم در این مراسم به علت تراکم جمعیت مصدوم گشته و برخی هم آسیب های مالی و مادی دیده اند .باما همراه باشید.
مصوبات جلسه عبارتند از تشکیل کمیته های شورای دانش آموزی ،تدارک برنامه سیزده آبان و پدافند غیر عامل و گرامی داشت هفته نیروی انتظامی برگزاری مراسم  اربعین حسینی و حضور در نماز جمعه

دریافتتوضیحات: صورت جلسه دوم شورادریافتحجم: 688 کیلوبایتتوضیحات: تصاویر مصوبات
با سلامبه اطلاع می رساند مراسم جشن باشکوه میلاد منجی عالم بشریت حضرت حجة ابن الحسن المهدی علیه السلام امشب در حیدرآباد برگزار می گردد.شروع مراسم با نماز جماعت مغرب و عشا در #مسجد_جامع و در ادامه برپایی جشن در #حسینیه_حضرت_علی_اکبر علیه السلام برقرار خواهد بود!@Haydarva
نمایش بی‌هوازی به نویسندگی و کارگردانی اسماعیل سلیمانیان، نخستین نمایشی بود که داوران و تماشاچیان را به خود مشغول ساخت.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - روزنامه افسانه شماره 4009 مورخ 22 آبان 1398 صفحه 9 - روزنامه تماشا شماره 1955 مورخ 22 آبان 1398 صفحه 3 - روزنامه خبرجنوب شماره 11242 مورخ 22 آبان 1398 صفحه 8 -
ادامه مطلب
مجموعه ایده های جالب برای مراسم عروسی
مجموعه ایده های جالب برای مراسم عروسی با ارائه بیش از هزاران ایده جالب و خلاقانه سعی کرده تا به زبان انگلیسی شما را در برگزاری مراسمی خاص کمک نماید. این مجموعه به دلیل ارائه ایده هایی مقرون به صرفه و در عین حال خاص و زیبا، توانسته به یکی از محبوب ترین مجموعه ها در میان زوج های جوان تبدیل شود. امروزه تلاش تمامی زوج های جوان بر برگزاری جشن عروسی خاص و منحصر به فرد با به کار گیری ایده هایی خلاقانه و جذاب
مشخصات دوربین Mi Note 10 شیائومی رسما اعلام شد
شیائومی ۲۳ آبان در کشور لهستان از تلفن هوشمند Mi Note 10 رونمایی خواهد کرد. گفته می‌شود که این دستگاه نسخه جهانی Mi CC9 Pro خواهد بود که قرار است ۱۴ آبان معرفی شود. حالا امروز پوستر جدیدی از این دستگاه منتشر شده که مشخصات سنسورهای دوربین پنج‌گانه این گوشی هوشمند را مشخص می‌کند.
روز سیزدهم آبان همزمان با ملت قهرمان کشورمان و همگام با سایر مدارس ضمن محکوم نمودن استکبار جهانی ، گرامیداشت روز دانش آموز ، تبریک این روز به دانش آموزان عزیز ،کلاسهای ششم این آموزشگاه با شرکت در راهپیمایی و اعلام انزجار از آمریکا و اجانب خودباخته شرق و غرب با ولی امر مسلمین تجدید پیمان نمودند و سایر کلاس ها با در دست داشتن پرچم ایران عزیز با شعار مرگ بر آمریکا ، مرگ بر استکبار در تجمع مدرسه شرکت نمودند و بدین طریق این روز عزیز گرامی داشته ش
به گزارش خبرنگار تاریخ خبرگزاری فارس، دومین دوره مجلس شورای ملی پس از یک سال و ۴ ماه و ۲۱ روز وقفه از یکمین مجلس شورای ملی، در تاریخ ۲۴ آبان ۱۲۸۸ مطابق با دوم ذیقعده ۱۳۲۷ بازگشایی شد. این مجلس به دنبال اولتیماتوم دولت روسیه در ۳ دیماه ۱۲۹۰ منحل شد. از ۱۲۹۰ تا ۱۲۹۳، سه سال تهران و بخش شمالی کشور ایران در اشغال ارتش روس بود. سومین دوره مجلس شورای ملی ۱۴ آذرماه ۱۲۹۳ آغاز شد و بعد از یک سال و هفت روز در ۲۱ آبان ۱۲۹۴ خورشیدی تعطیل شد. 

ادامه مطلب
نود و دومین مراسم اهدای جوایز اسکار Oscars 2020، توسط آکادمی علوم و هنرهای سینما و به افتخار بهترین فیلم‌ های سال ۲۰۱۹، در روز دوشنبه ۹ فوریه ۲۰۲۰ میلادی در سالن تئاتر دالبی، هالیوود، لس آنجلس (دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ به وقت ایران) برگزار شد. این مراسم پس از یک‌ دهه برگزاری در اواخر فوریه، امسال اوایل فوریه ۲۰۲۰ برگزار می‌شود. این مراسم در ایالات متحده از شبکه تلویزیونی شرکت پخش رسانه‌ ای آمریکا ABS (ای‌.بی‌.سی) به صورت زنده پخش شد و تهیه‌کنندگی آن
مراسم احیای لیالی قدر در مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام برگزار شد،این مراسم در شب های ۱۹،۲۱،۲۳ رمضان با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین بازآمد و مراسم روضه خوانی و قرآن به سر توسط حجت الاسلام والمسلمین فدائیان برگزار شد ،همچنین در ادامه برنامه ها نیز جزءخوانی قرآن کریم و قرائت دعای جوشن کبیر و قرائت زیارت عاشورا توسط شب زنده داران لیالی قدر برگزار شد.

تصاویر بیشتر در ادامه مطلب

ادامه مطلب
نامگذاری روز دانش‌آموز
روز دانش‌آموز در ایران مصادف است با ۱۳ آبان هر سال. علت نامگذاری این روز، واقعه کشتار جمعی دانش‌آموزان تهرانی می‌باشد که به نشانه اعتراض به حکومت پهلوی در صبح روز ۱۳ آبان ۱۳۵۷ در محوطه دانشگاه تهران جمع شده بودند. به منظور گرامی‌داشت این روز، ۱۳ آبان در تقویم جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز دانش‌آموز نامگذاری شده است.
ظهر یک‌شنبه ۱۴ آبان ماه ۱۳۹۶،‌ همه مقامات کشوری و لشکری و خیلی از نمایندگان کشورهای منطقه که دل درگرو حرکت مقاومت دارند؛ در مصلا تهران حاضرشده بودند تا به حاج قاسم سلیمانی، یکی از اصلی‌ترین فرماندهان جبهه مقاومت که داغدار از دست دادن پدر خویش شده بود؛ سرسلامتی بدهند.حجم تردد مقامات و افراد شاخص در این مراسم به‌گونه‌ای بود که خط و خطوط سیاسی و جبهه‌گیری‌های مرسوم به‌تمامی رنگ‌باخته بود و از هر دسته و طایفه‌ای، نماینده‌ای را در مراسم
ظهر یک‌شنبه ۱۴ آبان ماه ۱۳۹۶،‌ همه مقامات کشوری و لشکری و خیلی از نمایندگان کشورهای منطقه که دل درگرو حرکت مقاومت دارند؛ در مصلا تهران حاضرشده بودند تا به حاج قاسم سلیمانی، یکی از اصلی‌ترین فرماندهان جبهه مقاومت که داغدار از دست دادن پدر خویش شده بود؛ سرسلامتی بدهند.حجم تردد مقامات و افراد شاخص در این مراسم به‌گونه‌ای بود که خط و خطوط سیاسی و جبهه‌گیری‌های مرسوم به‌تمامی رنگ‌باخته بود و از هر دسته و طایفه‌ای، نماینده‌ای را در مراسم
طبق اعلام مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران همه باجه های معطله دفاتر پستی جمعه ۲۴ آبان باز و آماده خدمت رسانی (برای دریافت کارت سوخت) هستند
ضمنا سهمیه کسانی که کارت سوخت ندارند، محفوظ است
جمعه ، ۲۴ آبان ۹۸@IrNews_24
[عکس 600×450]
مشاهده مطلب در کانال
روز شنبه مورخ 18 آبان 1398 از ساعت 11 صبح در محل نمازخانه هنرستان طی مراسمی از هنرجویان برتر سال گذشته تقدیر شد. این مراسم با حضور جمعی از مسئولین اداره کل استان و اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 یزد، نماینده انجمن، تعدادی از هنرآموزان و مسئولین هنرستان و نیز جمعی از هنرجویان فارغ التحصیل سال گذشته این هنرستان برگزار شد.
ادامه مطلب
سی‌امین جشنواره تئاتر فارس، از ۲۱ تا ۲۴ آبانماه جاری با دوازده نمایش صحنه‌ای و ۵ نمایش خیابانی برگزار خواهد شد.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - تئاتر فارس - باشگاه خبرنگاران جوان - هنرآنلاین - ایران تئاتر - آریابانو - ایسنا - ایکنا - هنرشیراز - روزنامه تماشا شماره 1954 مورخ 21 آبان 1398 صفحه 2 - روزنامه شیرازنوین شماره 845 مورخ 21 آبان 1398 صفحه 5 - روزنامه نیم نگاه شماره 6266 مورخ 21 آبان 1398 صفحه 2 - روزنامه طلوع شماره 2654 مورخ 21 آبان 1398 صفحه 2 - روزن
مراسم هفتگی شب زیارتی حضرت سید الشهدا (علیه السلام)سخنران:حجت الاسلام و المسلمین موسی بهاءالدینی عاملیمداح:کربلایی اسماعیل سناییپنج شنبه۲۱ آذرماه ، ساعت ۲۰:۳۰کیانشهر بلوار امام رضا ع، خ ایثار ، خ ۱۱ الحدید ، پلاک ۸۷الهم عجل لولیک الفرج*هیئت فرهنگی مذهبی حسن جان(ع) اهواز*مراسم راس ساعت اعلام شده شروع خواهد شد

*«پرونده ویژه گروه»* روز سه شنبه *موضوع: احکام* متن شماره ۳ : *استفتاء از دفتر مقام معظم رهبری(حفظه الله):* سلام و وقت بخیر؛ ۱)در منطقه ی ما همه ی مراسمات ترحیم رو در مسجد محل می گیرند و برای هر مرحوم دو تا سه روز در مسجد از حدود ساعت ۹صبح تا یازده شب مراسم دارند. معمولا این مراسمات باعث مختل شدن برخی برنامه های مذهبی مسجد نیز میشود؛ تاجایی که یکبار مراسم اعتکاف نیز بخاطر همزمانی با مراسم ترحیم یکی از عزیزان برگزار نشد! ۲)بیشتر جلسات هم با پخش قرائ
بوسیله گفته رئیس نماینده پایتخت، تدابیر و تمهیدات انتظامی و ترافیکی برای برگزاری هرچه باشکوه تر این مراسم، پیش بینی شده است: «افتخار ما این است که درون مراسم پیاده روی جاماندگان اربعین، خادم عاشقان امام حسین(ع) هستیم و تلاش می کنیم این همایش داخل امان و آرامش طولانی برگزار شود.» سردار «حسین رحیمی» گفت: «راهپیمایی عظیم اربعین حسینی داخل واقع بزرگ ترین ازدحام بشری است که اتحاد، انسجام و همدلی عاشقان اباعبدالله الحسین(ع) را به جهانیان علامت
ساعت مچی عقربه ای ای امساعت مچی عقربه ای زنانه - سرتیناساعت مچی عقربه ای زنانه ای ام ساعت مچی عقربه ای امساعت مچی عقربه ای زنانه مدل W92 

ساعت مچی عقربه ای زنانه کد 183VSساعت مچی عقربه ای زنانه - رادو ساعت مچی عقربه ای زنانه کد V225ساعت مچی عقربه ای زنانه کد 282 ساعت مچی عقربه ای زنانه کد 163VSساعت مچی عقربه ای سواچ مدل GG204 ساعت مچی عقربه ای مدل L02ساعت مچی عقربه ای زنانه - سواچ ساعت مچی عقربه ای زنانه مدل 110ساعت مچی عقربه ای کد Sw-v05 ساعت مچی عقربه ای مد
سیزده آبان بود روز شکست دشمنان/مرگ آمریکا رسیده ازبرای این جهان/هست استکبارعالم مثل شمر و حرمله/عامل شروجنایت هست اودرهر مکان/بهرنابودی دشمن وحدت وایثارهست/پیروی از ولایت خصلت ایرانیان/بابصیرتهای ملت دشمنان رو درزوال/افتخاری گشته میهن ازبرای شیعیان/وحدت ما دشمنان رابازرسوامیکند/کشورمابا شهیدان هست دائم جاودان/در دفاع از ولایت ملت ما در رکاب/قلب ایرانی همیشه بر خمینی یادمان/سیزده آبان ایران گشته یوم الله ما/ازبرای رهبرما امت اوگلفشان/آ
سیزدهم آبان به همه ی مستضعفان آموخت که می توانند چپاول گران را به زباله دان تاریخ بسپارند. سیزده آبان به مسلمانان آموخت که در معبد انسانیت، آزادنه و آگاهانه در برابر والایی های ارجمند مکتب توحید، به نماز بایستند، تنها در برابر «اللّه » به کرنش و سجود بنشینند و جز او، همه را طرد کنند. واقعه ی سیزده آبان به دل های مؤمنان قوت بخشید و غروری مقدس و حماسه آفرین را در آنان زنده کرد. پرتوی تابناک از انوار الهی بر آنان تابانید و درس هایی بزرگ از شهادت
هالووین چیست؟
هالووین یک جشن مسیحیت غربی و بیشتر سنتی می‌باشد که مراسم آن سه شبانه‌روز ادامه دارد و در شب 31 اکتبر (نهم آبان) برگزار می‌شود. بسیاری از افراد در این شب با چهره‌های نقاشی شده، لباس‌های عجیب یا لباس‌های شخصیت‌های معروف، چهره و ظاهری که به‌نظرشان ترسناک باشد خود را آماده جشن می‌کنند؛ همچنین کودکان برای قاشق زنی برای جمع‌آوری نبات و آجیل به در خانه دیگران می‌روند. این جشن را مهاجران ایرلندی و اسکاتلندیدر سده نوزدهم با خو
امیرعباس گلاب خواننده سبک پاپ و راک است
امیرعباس گلاب
تولد: ۲۴ آبان ماه ۱۳۶۵
ملیت: ایران
سبک‌(ها): پاپ و راک
ساز(ها): گیتار و پیانو
زمینهٔ فعالیت: خواننده و آهنگساز
امیرعباس گلاب که در ۲۴ آبان سال ۱۳۶۵ در تهران متولد شد و از سن ۷ سالگی موسیقی را با آواز سنتی نزد پدر خود شروع کرد وی ۱۴ سال بیشتر نداشت که نواختن گیتار را آغاز کرد و گرایش به سبک پاپ و راک آورد.
وی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.
بیوگرافی امیر عباس گلاب خواننده
ادامه مطلب
لیلا اکوان، با به روی صحنه آوردن این نمایش، نخستین تجربه کارگردانی خود را انجام داد تا او نیز از این پس به عنوان یک کارگردان جوان شیرازی شناخته شود. اکوان پیش از این تجربه‌های هنری خود را با بازی در برخی نمایش‌ها آغاز کرده بود. وی در این نمایش نیز علاوه بر کارگردانی، بازیگری هم دارد.
انتشار: پیام خبر (عکس) - روزنامه نیم نگاه شماره 6263 مورخ 18 آبان 1398 صفحه 4 - روزنامه شیراز نوین شماره 843 مورخ 19 آبان 1398 صفحه 5 - روزنامه افسانه شماره 4008 مورخ 21 آبان 1398 ص
انتخابات شورای دانش آموزی مدرسه در روز چهارشنبه اول آبان ماه با حضور تمامی دانش آموزان برگزار گردید. 15 نفر از دانش آموزان کاندید شورا شدند و یک هفته به تبلیغ در فضای مدرسه پرداختند و بیشتر بصورت چهره به چهره با هم مدرسه ای های خود به بحث و تبادل نظر پرداخته و اهداف و برنامه های خود را تشریح کردند.همچنین در مراسم صبحگاه حضور یافته و هر کدام چند دقیقه ای با دانش آموزان صحبت کردند. در فایل پیوست گزارش کامل و جامعی ازین برنامه آمده است.دریافت فای
قیمت خانه در تهران پس از یک ماه ثبات، مجددا روند نزولی به خود گرفت و در آبان ماه ۱.۸ درصد نسبت به مهرماه کاهش یافت.
آبان ماه ۱۳۹۸ قیمت مسکن در تهران به ۱۲ میلیون و ۶۱۷ هزار تومان در هر متر مربع رسید که نسبت به ماه قبل ۱.۸ درصد کاهش و نسبت به ماه مشابه سال قبل ۳۷ درصد افزایش یافته است./ایسنا
دوشنبه ، ۴ آذر ۹۸@IrNews_24
[عکس 640×427]
مشاهده مطلب در کانال
پویش #شبیه_شدن_به          شهیدان#رسول_خلیلی و #نویدصفری
▫️به مناسبت سالگرد قمری شهادت شهید رسول خلیلی▫️
ولادت:20-9-1365 تهران
شهادت:27-8/آبان-1392=14محرم
آرمیده در بهشت زهرا، قطعه 53-ردیف 87/الف
❤️شهید مدافع حرم نویدصفری
#ولادت : ۱۶ تیر سال ۱۳۶۵#شهادت : ۱۸ آبان ۱۳۹۶#تفحص و #شناسایی : ۵ آذر ۱۳۹۶
┄┅─✵✵─┅┄@seyyedebrahim┄┅─✵✵─┅┄
تجمع باشکوه یوم الله ١٣ آبان در شهرستان رامهرمز - میدان آزادی
صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، بیست‌وپنجم آبان‌ماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام کرده‌اند.
این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان خریداری می‌کنند/ایلنا
شنبه ، ۲۵ آبان ۹۸@IrNews_24
مشاهده مطلب در کانال

سومین سالگرد شهید محمد اتابه، هفدهمین شهید استان گیلان در دفاع از حرم عقیله‌بنی‌هاشم با حضور خانواده معظم شهدا، مسئولان و عموم مردم برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام سیداسماعیل حاتمی سخنران و کربلایی حسین هادی‌پور مداح این مراسم است که پنج‌شنبه( ۲۳ آبان) ساعت ۱۴:۳۰ در مسجد جامع گوراب‌زرمیخ است.

گفتنی است، شهید محمد اتابه متولد سال ۱۳۶۶ در گوراب‌زرمیخ شهرستان صومعه‌سرا و ساکن رشت بود که راهی جبهه سوریه شد، امیر حسین تنها یادگار شهید م
'اَلا نوروز سلطانی
دوصد من کُنده سوزانی
هنوز فکر زمستانی...!'
نهم فروردین
در بین زرتشتیان و حتی مردم عامه یزد به "نوروز سلطانی" معروف است.
در قدیم
پادشاهان و اعیان با اطعام دادن به مردم کوچه و بازار این روز را جشن می‌گرفتند
و به زیردستان و خدمتگزاران و پهلوانان صله و جایزه می دادند.
اما در ادبیات عامه داستانی وجود دارد مبنی بر این که  
زنی ۹ پسر داشته که همه پسران و شوهر خود را در جنگ ایران با توران از دست داده بوده 
و مردم برای بزرگداشت این زن
مراسم هفتگی شب زیارتی حضرت سید الشهدا (علیه السلام)سخنران:حجت الاسلام و المسلمین موسی بهاءالدینی عاملیمداح:کربلایی اسماعیل سناییپنج شنبه۲۱ آذرماه ، ساعت ۲۰:۳۰کیانشهر بلوار امام رضا ع، خ ایثار ، خ ۱۱ الحدید ، پلاک ۸۷الهم عجل لولیک الفرج*هیئت فرهنگی مذهبی حسن جان(ع) اهواز*مراسم راس ساعت اعلام شده شروع خواهد شد

قیمت زرشک پفکی در یک آبان ۹۸ به شرح زیر است:‌ 

نوع زرشک
قیمت روز زرشک  -یک آبان ماه ۹۸

زرشک پفکی معمولی
۷۴ هزار تومان

زرشک پفکی صادراتی
۷۸ - ۷۹ هزار تومان

زرشک دانه اناری درجه یک صادراتی
۵۵ هزار تومان

در سایت  https://ibarberry.ir  در مورد موضوعات زیر بیشتر بخوانید.    

قیمت زرشک خشک
قیمت زرشک سال 98
قیمت زرشک سال ۹۸
قیمت زرشک درجه یک
قیمت زرشک پفکی
قیمت روز انواع زرشک
فروش زرشک پفکی و دانه اناری بیرجند و قاین
قیمت روز زرشک 
میخواستم برم ولی به یکی دو دلیل بیخیال شدم.یکیش ویستا بود و یکی دیگش شخصی.

الانم نگم دیگه خودتون بگید کی انه.

برای bts دعا کنید تو سه بخش نامزده ببره.بلینک هام برای بلک پینک دعا کنید.ادرس پیج پوران درخشندم میزارم برید فوشش بدید بیخیال bts شه.
                                                                                         پوران درخشنده.

دقت کردید اسم مراسم یادم رفت؟مراسم vmas که فرداس.
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از روزیاتو : بیشتر مردم در گوشه و کنار جهان آغاز سال ۲۰۱۹ میلادی را جشن گرفتند. به رسم هر سال، در لحظه سال تحویل جشن و آتش بازی برپاست و صحنه‌های جذابی از این مراسم ساخته می‌شود.
ادامه مطلب
«هزینه مراسم عید و برات را به سیل زدگان اختصاص دهید»با توجه به ارادت همشهریان محترم به اهلبیت و احترام به اموات، بویژه در نیمه شعبان، که مراسم عید و برات را برگزار می نمایید، پیشنهاد می شود در صورت صلاحدید، هزینه های برگزاری مراسم یاد شده را به هم میهنان آسیب دیده از سیل اختصاص دهید و ثواب این صدقه بزرگ را به ارواح در گذشتگان نثار و ایثار فرمایید که قطعا مورد تایید امام زمان"عج" و رضایت پروردگار خواهد بود.خدا رحمت کند همه در گذشتگان را و خداو

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها